вул. Василя Червонія 75 магазин Velxanik, Рівне, Україна
+380 (68) 078-88-65
Відгуки про компанію Velxanik - магазин мототехніки, велотоварів, с/г техніки, аксесуарів та запчастин
Покупець
Відмінно
Купував два велосипеди:собі та дружині . Довго не могли визначитись з моделлю. Продавець чітко та лаконічно розповів про переваги та недоліки кожного. Доставку зробили швидко. Покупкою задоволені . Однозначно рекомендую.
Коментар продавця
Дякуєм за відгук, з вами було приємно працювати!
Покупець
Відмінно
Оперативно,все відповідає опису
Коментар продавця
дякуєм, звертайтесь!
Ірина Ю.
Відмінно
Замовляла мото шолом. Замовлення прийняли за декілька хвилин. Приємний персонал, залишилась задоволена сервісом
Коментар продавця
Дякуєм за хороший відгук!
Сергей Г.
Відмінно
Евген Х.
Погано
Зашёл на сайт в среду. Оставил свой номер для перезвона. Не перезвонили. В четверг сделал заказ. Не отреагировали. В понедельник гонка нужен новый шлем. Заказал на другом сайте , мгновенная обратная связь. Через час вышлют.
Коментар продавця
Вчора з вами не зв‘язались бо фізично не встигли. Вийшов один день затримки. Не розумію претензії
Леонид М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Евгений А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сергій Ш.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Боров Д.
Відмінно
Брал шлем just1 j18. Всё супер, обслуживание супер шлем огонь, уже испытан в бою. Берите пока есть по такой цене. Спасибо магазину!
Коментар продавця
Хай гарно носиться, дякуюєм за відгук!!
Покупець
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все добре, упаковано добре, відправка була в день замовлення
Купував два велосипеди:собі та дружині . Довго не могли визначитись з моделлю. Продавець чітко та лаконічно розповів про переваги та недоліки кожного. Доставку зробили швидко. Покупкою задоволені . Однозначно рекомендую.
Дякуєм за відгук, з вами було приємно працювати!
Оперативно,все відповідає опису
дякуєм, звертайтесь!
Замовляла мото шолом. Замовлення прийняли за декілька хвилин. Приємний персонал, залишилась задоволена сервісом
Дякуєм за хороший відгук!
Зашёл на сайт в среду. Оставил свой номер для перезвона. Не перезвонили. В четверг сделал заказ. Не отреагировали. В понедельник гонка нужен новый шлем. Заказал на другом сайте , мгновенная обратная связь. Через час вышлют.
Вчора з вами не зв‘язались бо фізично не встигли. Вийшов один день затримки. Не розумію претензії
Брал шлем just1 j18. Всё супер, обслуживание супер шлем огонь, уже испытан в бою. Берите пока есть по такой цене. Спасибо магазину!
Хай гарно носиться, дякуюєм за відгук!!
Все добре, упаковано добре, відправка була в день замовлення
Дякуюєм за відгук, звертайтесь))